Lost Room Paweł Wilk - Baza Firm Evido

Lost Room Paweł Wilk

Dane adresowe:

Kremerowska 5,
31-130 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Paweł Wilk
info@lostroom.pl
690 022 547

Dane firmy:

Lost Room Paweł Wilk
NIP: 8672063152
REGON: 361727395

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Lost Room Paweł Wilk

Lost Room to przede wszystkim niezapomniana zabawa w wybranym pokoju zagadek. Przez blisko godzinę musimy szybko kombinować przy pomocy wskazówek, różnych przedmiotów oraz sekretnych zamków, jak wydostać się z zamkniętego pokoju. Trzeba po prostu, a może aż, znaleźć właściwy klucz, który pozwoli nam opuścić pokój nim skończy się czas.

Pokój zagadek to fantastyczna zabawa dla całej grupy, gdzie trzeba szybko i sprawnie myśleć. Idealna forma rozrywki dla grupy przyjaciół czy całej rodziny, ale także idealny pomysł na wieczór kawalerski/panieński czy wyjście integracyjne dla firm, których w Krakowie jest niemało.

Plusem jest również szybka i łatwa rezerwacja, której dokonamy wybierając konkretny pokój, datę i godzinę na trzy sposoby. Możemy to zrobić online na stronie www.lostroom.pl, a także mailowo lub telefonicznie.

Oferta firmy

W Lost Room mamy do wyboru trzy pokoje zagadek, a są to takie pokoje jak:
- Bunkier generała (od 2 do 4 osób)
- Komuno wróć (od 2 do 6 osób)
- Psychiatryk (od 2 do 4 osób).
Firma oferuje bardzo dobre ceny i tym sposobem już za jedyne 95 złotych (cała grupa) możemy cieszyć się blisko godzinną świetną zabawą.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Dzięki naszej stronie internetowej, znajdziesz odpowiednie miejsce do ćwiczeń (i odpowiedniego trenera personalnego, jeżeli potrzebujesz).
Sklep rowerowy BikeSalon to miejsce, w którym każdy pasjonat jednośladów znajdzie coś dla siebie.