PHU Angelika Bogumił Masłowski - Baza Firm Evido

PHU Angelika Bogumił Masłowski

Dane adresowe:

Bystrzycka 24,
58-100 Świdnica
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
maslob@wp.pl
601 789 130

Dane firmy:

PHU Angelika Bogumił Masłowski
NIP: 8841012922
REGON: 363893761

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy PHU Angelika Bogumił Masłowski

Firma transportowa Busy-wrocław od wielu lat specjalizuje się w transporcie osób do Niemiec samochodami nieustannie poddawanymi kontrolom technicznym. Walorem naszej firmy jest połączenie funkcjonalności, profesjonalnej obsługi i niesamowitej atmosfery. Wiele lat doświadczenia to również wykwalifikowani kierowcy posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu. Ponadto nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, tak aby klient czuł się bezpiecznie w otoczeniu naszego personelu. Nasze busy wyposażone są w nawigację satelitarną GPS, dzięki czemu sprawnie i szybko docieramy do celu.

Oferta firmy

Opisywana firma PHU Angelika Bogumił Masłowski oferuje:
- przewozy osobowe do Niemiec
- busy do Niemiec z Bolesławca, Legnicy, Świdnicy, Wałbrzycha

Ze szczegółami oferty firmy PHU Angelika Bogumił Masłowski można się zapoznać na stronie www http://busy-wroclaw.com.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad tym, czy bus do Niemiec jest dobrym rozwiązaniem? Jeśli interesują Cię busy do Niemiec, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością.
Zadajesz sobie pytanie, gdzie można znaleźć nadstawki drewniane i jak dotychczas nie możesz znaleźć niczego ciekawego? Tak się składa, że możemy Ci coś zaproponować (można nawet dodać, że mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia).
Interesują Cię autokary Wrocław? Masz problem ze znalezieniem satysfakcjonującej oferty? W takiej sytuacji warto zapoznać się z naszymi propozycjami.