Unisono Centrum Kształcenia Muzycznego - Baza Firm Evido

Unisono Centrum Kształcenia Muzycznego

Dane adresowe:

Konstancińska 9/1,
02-942 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
unisono@ksztalceniemuzyczne.pl
515 174 881

Dane firmy:

Unisono Centrum Kształcenia Muzycznego
NIP: 5212513126
REGON: 140533624

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Unisono Centrum Kształcenia Muzycznego

Unisono to Autorska Szkoła Muzyczna Zofii Zwolińskiej, która została założona w 2009 roku. Nauczycielami są tutaj wirtuozi z imponującym dorobkiem artystycznym i scenicznym oraz uprawnieniami pedagogicznymi. Oferujemy lekcje nauki gry na instrumentach i śpiewu solowego dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów na Państwowe Akademie Muzyczne. Prowadzimy lekcje gry na pianinie, fortepianie, lekcje skrzypiec, gitary oraz fletu. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta firmy

Firma Unisono Centrum Kształcenia Muzycznego ma w ofercie:
- lekcje gry na skrzypcach
- lekcje gry na gitarze
- lekcje gry na fortepianie
- lekcje gry na pianinie
- lekcje gry na flecie
- lekcje śpiewu
- teoria muzyki i rytmiki

Z aktualną ofertą firmy Unisono Centrum Kształcenia Muzycznego zaznajomić się można na stronie www http://www.ksztalceniemuzyczne.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Twoje dziecko musi zmienić szkołę i w związku z tym interesuje Cię szkoła podstawowa prywatna Grodzisk Mazowiecki? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zapoznaniu się z naszą ofertą.
Twoje dziecko lubi pływać i myślisz o znalezieniu jakiegoś klubu pływackiego? Zastanawiasz się nad tym, który klub pływacki będzie najlepszym wyborem? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą działalnością.
Jeżeli zawsze chciałeś spróbować swoich sił na Architekturze lub ASP to możliwe, że w końcu uda się spełnić to pragnienie z pomocą naszej Szkoły Rysunku i Malarstwa w Warszawie.