Grupa M40 Sp. z o.o. - Baza Firm Evido

Grupa M40 Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 519E/12,
62-064 Plewiska
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

biuro obsługi
kontakt@grupam40.pl
514 082 939

Dane firmy:

Grupa M40 Sp. z o.o.
NIP: 7792433912
REGON: 362293639

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Grunwaldzka 519E/12, Plewiska, Polska

Opis firmy Grupa M40 Sp. z o.o.

Grupa M40 to spółka zajmująca się szeroko rozumianym marketingiem w sieci internetowej. Swoją działalność skupia przede wszystkim na zagadnieniach powiązanych z SEO. W ofercie firmy znajdą Państwo szereg interesujących usług, które spowodują, że witryna internetowa Państwa działalności będzie osiągała najwyższe wyniki w wyszukiwarkach. To sprawi, że użytkownicy od razu znajdą Państwa firmę. Dobrze zbudowana strona, to tylko jeden krok planu, jaki trzeba zrobić, aby to osiągnąć. Optymalizacja kodu strony i odpowiedni dobór fraz kluczowych to czołowe sprawy, jeżeli mówimy o pozycjonowaniu.

Nasi specjaliści dobiorą optymalną strategię, która może bezpośrednio doprowadzić do zwiększenia wyników sprzedażowych oraz lepszej rozpoznawalności marki. Dodatkowo, w ofercie Grupy M40 jest także projektowanie sklepów online i stron www, kampanie PPC, prowadzenie działań social media. Firma cieszy się pozytywną opinią wśród klientów i ma w swoim dorobku dużo sukcesów związanych z wynikami w wyszukiwarkach internetowych.

Oferta firmy

Usługi znajdujące się w ofercie Grupy M40 to:
- e-marketing,
- content marketing,
- kampanie AdWords,
- re-marketing,
- tworzenie stron www,
- pozycjonowanie stron,
- social media.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Bansek to agencja marketingowa działająca w Łodzi, która zna się na promocji serwisów www swoich zleceniodawców, tak żeby znajdowały się na szczycie wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.
Mamy super ofertę dla osób, które prowadzą biznes internetowy.
Jeśli poszukujesz wyczerpującej pomocy w obsłudze technologii WordPress, skorzystaj z oferty strony internetowej nebuso.