Winyle Online Krzysztof Janowicz - Baza Firm Evido

Winyle Online Krzysztof Janowicz

Dane adresowe:

Zabłudowska 62,
15-586 Białystok
podlaskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@winyle-online.pl
574 271 987

Dane firmy:

Winyle Online Krzysztof Janowicz
NIP: 9661632405
REGON: 200760450

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Zabłudowska 62, Białystok, Polska

Opis firmy Winyle Online Krzysztof Janowicz

Winyle Online to sklep internetowy, w którym znaleźć można używane płyty gramofonowe oraz kompakty. Ich gromadzeniem zajmujemy się już od dwudziestu lat. Spora część egzemplarzy, ktróych byliśmy pierwszym właścicielem, już została sprzedana, ale nadal jeszcze można jakieś znaleźć. Cechują się one naprawdę doskonałym (prawie idealnym) stanem. Z aktualnym asortymentem zapoznać się można pod adresem: https://winyle-online.pl/katalog

W sklepie dostępne są rozmaite filtry, dzięki którym da się zawęzić wyświetlane pozycje jedynie do tych, jakie będą nas naprawdę ciekawić. System sklepu oferuje również bezpłatną dostawę przy zamówieniach przekraczających 199 PLN i zautomatyzowane zniżki (nawet do 15%), przydzielane po podliczeniu łącznej wartości koszyka. Zamówienia realizowane są w dni powszednie, od ósmej do 16, a te złożone oraz opłacone przed południem zazwyczaj są nadawane jeszcze nawet i tego samego dnia. Przesyłki wysyłane są na terenie całej Polski, za pośrednictwem poczty, kiurierem DPD bądź do zaznaczonego paczkomatu InPost. Zrealizowanie zamówienia w większości wypadków nie trwa dłużej niż 48 godzin.

Oferta firmy

Firma Winyle Online oferuje:
- sprzedaż płyt winylowych,
- sprzedaż płyt kompaktowych,
- sprzedaż kaset magnetofonowych,
- płyty winylowe,
- płyty kompaktowe,
- kasety magnetofonowe,
- muzyka na winylach.

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy Winyle Online można się zapoznać na witrynie https://winyle-online.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Siłowniki pneumatyczne, kamery przemysłowe CCTV, zasilacze, lasery liniowe i inne akcesoria do techniki liniowej, sterowniki CNC – to tylko niektóre z przedmiotów, które możesz kupić już teraz dzięki niezwykłej ofercie sklepu online Outlet 3D.
W sprzedaży nasza firma posiada kosiarki do trawy.