Chirurg 24 - Baza Firm Evido

Chirurg 24

Dane adresowe:

Aleja Wojska Polskiego 25/308,
01-515 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Łukasz Janaszek
gabinet@chirurg-24.pl
501 311 056

Dane firmy:

Chirurg 24
NIP: 6572214142
REGON: 140606530

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Chirurg 24

Uważasz, że nie radzisz sobie z alkoholem? W takiej sytuacji warto pomyśleć o detoksie. Co więcej, detoks jest częścią naszej oferty. Być może zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć na temat naszej działalności? Przede wszystkim trzeba podkreślić, że dla nas najważniejsze jest zaufanie pacjentów. W końcu pacjenci zawsze powinni być najważniejsi.
Jeśli chodzi o samo odtrucie, trudno mówić o metodach odtruwania. Co jest tego powodem? Krótko mówiąc — chodzi o stopień zatrucia (stopień zatrucia jest najważniejszy).

Oferta firmy

Firma Indywidualna Praktyka Lekarska oferuje:
leczenie uzależnienia alkoholowego
implantacja esperalu
odtrucia alkoholowe

Z większą ilością informacji na temat firmy Indywidualna Praktyka Lekarska można się zaznajomić pod adresem http://chirurg-24.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad tym, który psycholog dziecięcy Warszawa jest najlepszym wyborem? Zamiast się nad tym zastanawiać, zapoznaj się z ofertą, którą ma Centrum Psychoterapii BenMed.
Leczenie alkoholizmu, narkomanii i uzależnienia od hazardu świadczy Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Olcha z Warszawy.
Potrzebujesz pomocy psychoterapeuty? Zastanawiasz się nad tym, który gabinet psychoterapii Lublin będzie najlepszym rozwiązaniem? Mając to na uwadze, mogę Ci coś zaproponować, mam na myśli propozycję nie do odrzucenia.