Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Psychoterapia

Magdalena Dynowska

Pokonanie przeciwności losu dla niektórych jest wyjątkowo trudne. Jedni lepiej radzą sobie z nerwami inni zaś nie radzą sobie z nimi w ogóle. Właśnie dla ludzi cierpiących przygotowaliśmy specjały pakiet terapii. W zakresie naszych obowi(...)

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Oferta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Rozwijamy się od 2006 roku. Organizujemy konferencje dedykowane branżowym specjalistom, dysponujemy programami certyfikacji dla superwizorów, a także psychoterapeutów. Poprawiamy stan(...)

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C.

Nasze Krakowskie Centrum Psychodynamiczne przygotowało atrakcyjną ofertę szkoleniową. W naszych murach szkolimy przyszłych socjoterapeutów. Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej i Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzie(...)

Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii

Nasz gabinet Empiria to miejsce, w jakim ceniona jest praca z ludźmi, niesiona profesjonalna pomoc w ich problemach i wspieranie ich rozwoju. Nasz kameralny gabinet powstał z myślą o osobach, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, zm(...)

Terapia Uzależnień

W Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień WANT, doświadczeni terapeuci udowadniają, że leczenie uzależnionych jest możliwe, a życie bez alkoholu, narkotyków i innych środków jest równie atrakcyjne. Dzięki wielotorowej terapii, którą sto(...)

OD-NOWA

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień OD-NOWA to klinika leczenia uzależnień, w której pracują znakomici eksperci. Każdy terapeuta wie jak pomóc przebywającym tu pacjentom. Dzięki temu terapie są niezwykle efektywne i pomogły staną(...)