Mleczne Krówki - Baza Firm Evido

Mleczne Krówki

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@mleczne-krowki.pl

Dane firmy:

Mleczne Krówki
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Mleczne Krówki

Chyba już nie raz słyszeliście, że czyjeś serce można podbić przez żołądek. Tak, wystarczy, że komuś podarujecie coś smakowitego, coś bardzo dobrego, a na pewno zwróci na Was uwagę. Dlatego w wielu kampaniach reklamowych wykorzystywane są obecnie...krówki. tak, krówki reklamowe cieszą się wielkim powodzeniem, dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Z wielką przyjemnością wyprodukujemy dla Was takie łakocie, które będą podstawą prowadzenia przez Was działalności reklamowej na rynku lokalnym i globalnym. Zawsze na biurku możecie mieć taką miskę z cukierkami, którymi będą mogły poczęstować się osoby odwiedzające Was. Na targach promocyjnych, na spotkanie w sklepie - takie reklamowe krówki świetnie spisują się w wielu sytuacjach, dlatego koniecznie musicie je mieć. Zapraszamy do zamówień.

Oferta firmy

Mleczne krówki oferuje Wam:
- opakowania brandowe
- krówki reklamowe
- krówki weselne
- krówki na urodziny
- krówki na chrzest
- cukierki świąteczne(Boże Narodzenie, Wielkanoc)
Zapraszamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć przypinki na zamówienie? Jeśli interesują Cię przypinki na zamówienie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.
W ramach oferty naszego serwisu internetowego doładowanie.
Interesuje Cię profesjonalna chemia do prania tapicerek? Jeśli tak, dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z naszą działalnością.