Mleczne Krówki - Baza Firm Evido

Mleczne Krówki

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@mleczne-krowki.pl

Dane firmy:

Mleczne Krówki
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Mleczne Krówki

Chyba już nie raz słyszeliście, że czyjeś serce można podbić przez żołądek. Tak, wystarczy, że komuś podarujecie coś smakowitego, coś bardzo dobrego, a na pewno zwróci na Was uwagę. Dlatego w wielu kampaniach reklamowych wykorzystywane są obecnie...krówki. tak, krówki reklamowe cieszą się wielkim powodzeniem, dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Z wielką przyjemnością wyprodukujemy dla Was takie łakocie, które będą podstawą prowadzenia przez Was działalności reklamowej na rynku lokalnym i globalnym. Zawsze na biurku możecie mieć taką miskę z cukierkami, którymi będą mogły poczęstować się osoby odwiedzające Was. Na targach promocyjnych, na spotkanie w sklepie - takie reklamowe krówki świetnie spisują się w wielu sytuacjach, dlatego koniecznie musicie je mieć. Zapraszamy do zamówień.

Oferta firmy

Mleczne krówki oferuje Wam:
- opakowania brandowe
- krówki reklamowe
- krówki weselne
- krówki na urodziny
- krówki na chrzest
- cukierki świąteczne(Boże Narodzenie, Wielkanoc)
Zapraszamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Sklep internetowy Kretoniki Pergaliki oferuje najwyższej jakości tkaniny dla dzieci i akcesoria pasmanteryjne, które są niezbędne do realizacji różnorodnych projektów krawieckich.
Zastanawiasz się nad tym, które sklepy oferują sterowane modele? Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję, nad którą po prostu trzeba się zastanowić.
Szukasz firmy oferującej znaki bezpieczeństwa? W takiej sytuacji mamy dla Ciebie dobrą wiadomość — nasza oferta jest odzwierciedleniem Twoich oczekiwań.