Pościel To - Baza Firm Evido

Pościel To

Dane adresowe:

ul. Karwińska 11,
52-015 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

sklep@posciel.to
501262632
717575509

Dane firmy:

Pościel To
NIP: 8961374214
REGON: 061374214

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Pościel To

Sklep online Pościel To dysponuje bogatym asortymentem pościeli z naturalnych tkanin o atrakcyjnym wzornictwie i w modnej kolorystyce. Odpowiadając na potrzeby klientów o wysokich wymaganiach względem jakości snu, proponuje markowe produkty uszyte z wytrzymałych materiałów. Najwyższej jakości bawełna, jedwab czy kora gwarantują bezpieczny i zdrowy wypoczynek. Kołdry, poszewki na poduszki, koce czy prześcieradła to tylko niewielka część oferty sklepu z pościelą. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i terminową wysyłkę zamówień.

Oferta firmy

Pościel To oferuje klientom możliwość zakupu pościeli, kołder i poduszek przez internet. Dostępny jest pełen asortyment, zarówno ze względu na rozmiar, jak i materiał wykonania. Specjalnie dla osób cierpiących na alergię sklep przygotował ofertę kołder i poduszek z wełny alpak.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W ramach oferty firmy Elway jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi na rynku dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku pościeli.
W naszej firmie Polwent jesteśmy w stanie zapewnić sprzedaż systemów do wentylacji oraz rekuperacji.
Zwoltex to polski producent markowych ręczników łazienkowych, bambusowych, hotelowych, plażowych, reklamowych, ścierek kuchennych.