PTHU HYDRO MARKO - Baza Firm Evido

PTHU HYDRO MARKO

Dane adresowe:

Grunwaldzka 515a/4,
62-064 Plewiska
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

biuro sprzedaży
osiedle-pasieki@hydro-marko.pl
517-668-180

Dane firmy:

PTHU HYDRO MARKO
NIP: 6170007292
REGON: 250764637

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy PTHU HYDRO MARKO

Szukasz nowoczesnego domu, znajdującego się niedaleko od Poznania? Sprawdź ofertę od PTHU HYDRO MARKO. Koniecznie zobacz w jakim domu już niedługo możesz mieszkać. Biuro sprzedaży naszej firmy, z którym możesz się skontaktować się pod numerem 517-668-180, położone na przy ulicy Grunwaldzkiej w Plewiskach koło Poznania. Zapewniamy, że w naszych mieszkaniach i domach mieszka już mnóstwo zadowolonych osób, które chętnie polecają mieszkania przez nas oferowane innym, co naszym zdaniem stanowi najlepszą rekomendację i niezwykle nas cieszy. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i odwiedzin naszego biura.

Oferta firmy

Oferujemy nowoczesne domy zlokalizowane na osiedlu Pasieki położonym w Komornikach. Gwarantujemy, że dom od nas będzie idealny dla Ciebie i Twojej rodziny. Dla naszych klientów przygotowaliśmy przestrzenny dom z ogrodem w przyjemnej i naturalnej okolicy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Renomowana marka budowlana krolewicz.
Marzy Ci się dom zrobiony z najlepszych materiałów? Jeżeli tak, to dostarczane przez naszą firmę domy z bala na pewno spełnią wszystkie pokładane w nich nadzieje.