Serwis Szyb Wiesław Maciuba - Baza Firm Evido

Serwis Szyb Wiesław Maciuba

Dane adresowe:

Kościuszki 29,
88-430 Janowiec Wielkopolski
kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@serwis-szyb.pl
798 222 202

Dane firmy:

Serwis Szyb Wiesław Maciuba
NIP: 5621621250
REGON: 362229015

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Serwis Szyb Wiesław Maciuba

Pęknięcie.pl to w pełni profesjonalny serwis szyb, który specjalizuje się w naprawie niewielkich pęknięć na szybach samochodowych powstałych od małych kamyków uderzających z dużą prędkością. Pracujący tu zespół bez trudu poradzi sobie z powstałymi i szpecącymi szybę odpryskami, gwiazdkami, pajączkami itp. Naprawiane są tutaj również pojedyncze pęknięcia typu rysa, jeżeli nie są większe niż 30 cm. Firma korzysta wyłącznie z najlepszych materiałów do usuwania takich pęknięć, a swoje usługi świadczy na terenie Poznania i okolic.

Oferta firmy

W ofercie firmy Serwis Szyb Wiesław Maciuba znaleźć można na przykład:
Naprawa szyb samochodowych

Szczegóły oferty firmy Serwis Szyb Wiesław Maciuba a także kontakt dostępne są na witrynie www http://pekniecie.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można przeprowadzić badanie techniczne pojazdu? W takiej sytuacji możesz liczyć na naszą pomoc — przechodząc od razu do konkretów — OSKP Stacja Zgierz to stacja diagnostyczna wychodząca naprzeciw różnym oczekiwaniom.
Dobry mechanik na Woli? Właśnie go znalazłeś! Jesteśmy obecni na rynku już od bardzo długiego czasu,a co za tym idzie posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie.
Specjalizujemy się w firmie Lewor w realizowaniu sprzedaży wysokiej jakości urządzeń jak między innymi wyważarki do kół, czy montażownice do opon, które dostępne są w różnych modelach.