Taragona - Baza Firm Evido

Taragona

Dane adresowe:

aleja Grunwaldzka 211,
80-266 Gdańsk
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
shop@iglazura24.pl
518 604 854

Dane firmy:

Taragona
NIP: 5842775129
REGON: 380881753

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Taragona

Płytki hiszpańskie, włoskie czy niemieckie można znaleźć w asortymencie sklepu Biblioteka Glazury. Oferowane przez nas płytki cechuje nie tylko wysoka odporność na uszkodzenia, ale i walory estetyczne. Są to między innymi warianty drewnopodobne, imitacja kamienia, 3D, heksagonalne czy patchworkowe, a także gresy, mozaiki, klinkiery czy płytki marokańskie. Wśród nich znajdują się płytki przeznaczone do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego – z naszą pomocą wykończą Państwo nie tylko kuchnię, łazienkę czy pokój dzienny, ale i taras czy balkon.

Oferta firmy

Przedstawiana firma Taragona sp. z o.o. posiada w ofercie:
płytki metalizowane rdzawe
płytki patchworkowe
płytki drewnopodobne
płytki heksagonalne
płytki betonopodobne
loftowe płytki
marmuropodobne płytki
płytki wielkoformatowe
płytki białe-czarne
imitacja kamienia
płytki podłogowe
płytki łazienkowe
płytki cegiełki
3d płytki
mozaiki
łupki ścienne

Szczegóły oferty firmy Taragona sp. z o.o. oraz dane kontaktowe udostępnione zostały na stronie https://www.iglazura24.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć najlepsze maty do jogi? Jeśli myślisz o matach do jogi, warto zastanowić się nad naszą działalnością.
Twoim marzeniem jest gablota aluminiowa i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć ciekawe propozycje? W takiej sytuacji możesz liczyć na naszą pomoc (gabloty aluminiowe stanowią pewną część naszej oferty).
Prezentujemy Państwu gabloty ogłoszeniowe wyróżniające się wysoką trwałością na uszkodzenia mechaniczne, z bardzo płynnym systemem zamykania, do tego niezwykle bezpiecznym dla użytkownika.