Brukarstwo MK BRUK - Baza Firm Evido

Brukarstwo MK BRUK

Dane adresowe:

Golkowice 178,
30-698 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Marcin Kiebzak
biuro@mkbruk.pl
577 653 473

Dane firmy:

Brukarstwo MK BRUK
NIP: 5511809691
REGON: 369732786

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Golkowice 178, Kraków, Polska

Opis firmy Brukarstwo MK BRUK

Korzystając z naszej bogatej oferty dotyczącej brukarstwa możesz być pewien znakomitych rezultatów. To wszystko jest możliwe za sprawą naszych doświadczonych pracowników, którzy pracują u nas od lat posiadają niezbędne umiejętności oraz równie ważny nowoczesny sprzęt. Kraków i okolice to właśnie tam świadczymy profesjonalną usługę, której głównym celem jest brukarstwo. Oprócz tego nasz zakres prac jest nieco rozbudowany, wykonujemy także roboty ogólnobudowlane, odwodnienia i studzienki, zakładanie trawników czy prace ziemne. To wszystko z indywidualnym podejściem do klienta oraz dokładnym ustaleniu szczegółów naszej pracy. Niezależnie od zlecenia zapewniamy 3 lata gwarancji na wykonane przez nas prace brukarskie.

Oferta firmy

Firma MK BRUK Brukarstwo Kraków oferuje:
- kompleksowe usługi brukarskie
- układanie kostki brukowej
- nietypowe prace brukarskie
- doradztwo w zakresie prac brukarskich


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kamso to najlepszy zakład kamieniarski w Krakowie, który dla swoich klientów wykonuje najpiękniejsze nagrobki.
W GRANMAL posiadamy innowacyjny park maszynowy wykorzystujący najnowsze technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie podołać wciąż rosnącym wymaganiom naszych Klientów.
W firmie UniBud zapewniamy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie realizowania takich wyrobów z kamienia jak kominki, posadzki, elewacji, blaty kuchenne, schody, lady recepcyjne.