Business Travel Club Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Kopernika 30,
00-336 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@stany.pl
726 020 050
(22) 875 91 30

Dane firmy:

Business Travel Club Sp. z o.o.
NIP: 1230934793
REGON: 017225964

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kopernika 30, Warszawa, Polska

Opis firmy Business Travel Club Sp. z o.o.

Business Travel Club Sp. z o.o. (BTC) to biuro podróży mogące się pochwalić renomą. Mamy własną siedzibę, która zlokalizowana jest w Warszawie oraz sieć oddziału i przedstawicielstw (która nieustannie się rozwija) w całym kraju (na stronie umieszczona jest mapa przedstawicieli). Rozpoczęcie wyjazdów i imprez przeznaczonych dla studentów i młodzieży miało miejsce 18 lat temu. W chwili obecnej oferta skierowana jest do dwóch grup klientów. Jedna z nich to klienci indywidualni a druga to biznesowi (szczegóły na stronie).

Oferta firmy

Firma Business Travel Club Sp. z o.o. oferuje:
- Praca w USA
- Wakacje w USA
- Praca na wakacje w USA

Więcej informacji o ofercie firmy Business Travel Club Sp. z o.o. oraz dane do kontaktu z nami znajdą Państwo na www.stany.pl.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Interesuje Cię firmowa wycieczka zagraniczna i zastanawiasz się nad tym, które biura podróży mają najciekawsze propozycje? W takiej sytuacji mamy coś bardzo ciekawego.
Lemon Travel – Twoje internetowe biuro podróży! Jeśli nie masz jeszcze zarezerwowanego urlopu, nie masz pomysłu, gdzie pojechać, wejdź na www.
Wakacje w Gruzji? Nasze biuro podróży Czajka Travel zajmuje się organizowanie wyjątkowych wczasów w ciekawych i stale nieodkrytych miejscach! Kilkanaście lat doświadczenia oraz doskonała znajomość Gruzji - nasza wyszkolona kadra przewodników z pasją i zaangażowaniem pokaże Wam wszystkie magiczne miejsca! Dzięki nam poznasz koloryt Gruzji w pełnej barwie.