Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD

Dane adresowe:

Ostrowskiego 30,
53-238 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Piotr
piotr.wesner71@gmail.com
730318891
730318891

Dane firmy:

Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD
NIP: 8992782078
REGON: 363592999

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ostrowskiego 30, Wrocław, Polska

Opis firmy Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD

Domex-Serwis to prawie 20 lat doświadczenia w naprawie AGD we Wrocławiu i okolicach. Nasza oferta napraw i serwisu sprzętów AGD jest skierowana głównie do mieszkańców Wrocławia jednak w ciągu najbliższego czasu chcemy poszerzać obszar naszej działalności. Nasza firma skupia doświadczony zespół techników, gotowych szybko i skutecznie przywrócić sprawność Twojego sprzętu AGD. Dzięki naszej wiedzy i profesjonalnemu podejściu, naprawiamy różnorodne modele pralek, zmywarek i piekarników we Wrocławiu, niezależnie od marki czy wieku urządzenia.

Oferta firmy

Skuteczna naprawa urządzeń AGD z dojazdem do klienta we Wrocławiu. Oferujemy naprawę pralek, zmywarek, kuchenek oraz piekarników elektrycznych. Nie naprawiamy urządzeń gazowych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Witaj w naszym wyjątkowym świecie serwisu telefonów, gdzie z pasją do technologii oferujemy kompleksowe wsparcie dla Twojego urządzenia.
Jeśli szukasz produktów marki KARCHER lub NILFISK, to odwiedź stronę internetową firmy Napra i kup wysokiej jakości sprzęt bezpośrednio u oficjalnego partnera! W naszej ofercie znajdziesz szorowarki, odkurzacze, parownice, myjki, zamiatarki, dmuchawy, froterki, oczyszczacze powietrza, mopy, ściereczki, automaty do wykładzin i nie tylko.
Firma iClinica oferuje wszystkim Wrocławianom ze sprzętem marki Apple fachową pomoc pogwarancyjną, abyście jak najdłużej mogli cieszyć się swoim sprzętem.