Han-Bud Halbiniak - Baza Firm Evido

Han-Bud Halbiniak

Dane adresowe:

Pacierzów ul. Leśna 6,
42-270 Kłomnice
śląskie

Dane kontaktowe:

norbert@han-bud.com
792 087 865

Dane firmy:

Han-Bud Halbiniak
NIP: 9492000908
REGON: 242989302

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Pacierzów ul. Leśna 6, Kłomnice, Polska

Opis firmy Han-Bud Halbiniak

Firma budowano brukarska Han-Bud Halbiniak powstała kilkanaście lat temu i z sukcesami świadczy usługi brukarskie i budowlane w rejonie Częstochowa, Radomsko i Kłomnice. Układamy kostkę brukową, prowadzimy roboty ziemne i drogowe oraz prace budowlane. Dopełnieniem naszej oferty jest wynajem sprzętu budowlanego oraz zakładanie ogrodów. Dysponujemy szeregiem certyfikatów dokumentujących jakość wykonywanych przez nas usług oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników. Jeśli poszukujecie doświadczonej firmy brukarskiej lub budowlanej, to zapraszamy serdecznie do kontaktu z Han-Bud Halbiniak.

Oferta firmy

Firma budowlana Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów koło Częstochowy świadczy usługi budowlane i brukarskie oraz prace ziemne w regionie Częstochowa, Radomsko, woj. śląskie i woj, łódzkie, obejmujące:
- usługi budowlane,
- roboty drogowe,
- układanie asfaltu,
- układanie kostki brukowej,
- roboty ziemne,
- usługi koparką,
- wyburzenia budynków,
- rozbiórki budynków,
- wynajem sprzętu budowlanego,
- zakładanie ogrodów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Racks and Rolls to popularny producent wysokiej jakości stojaków metalowych.
Świetne ceny, profesjonalny sprzęt regularnie serwisowany, doskonała obsługa klienta oraz możliwość wypożyczenia pojazdu wraz z operatorem to cechy, które wyróżniają wypożyczalnie w Limanowej na tle konkurencji.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat systemów szalunków do betonu dostarczanych przez firmę Palisander, to już dzisiaj odwiedź stronę internetową palisander.