Łukasz Popielarz Fotografia - Baza Firm Evido

Łukasz Popielarz Fotografia

Dane adresowe:

Prusa 43/4,
72-315 Resko
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Popielarz
biuro@lukaszpopielarz.pl
725 416 686

Dane firmy:

Łukasz Popielarz Fotografia
NIP: 2530261488
REGON: 320869799

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Prusa 43/4, Resko, Polska

Opis firmy Łukasz Popielarz Fotografia

Czy chciałabyś, aby nawet po wielu latach Twój ślub wywoływał u Ciebie te same niesamowite emocje, co w jego trakcie? Tak się składa, że doskonale wiem, jak Ci w tym pomóc. Nazywam się Łukasz Popielarz i jestem prawdziwym fotografem, tzn. oprócz odpowiednich umiejętności i sprzętu cechuje mnie również zamiłowanie do fotografii, co według mnie jest kluczowe w tym zawodzie.

Zapraszam Cię, byś przekonał/a się, jak wielką moc mają zdjęcia. Zdjęcia wyjątkowe, wykonane z pomysłem i zaangażowaniem. To właśnie dzięki nim można przenieść się nawet do chwil, które upłynęły już dawno temu. I ja zawsze staram się takie zdjęcia wykonywać.

Jeśli więc chcesz, aby dzień Twojego ślubu został uwieczniony w klimatyczny i oryginalny sposób, już dzisiaj odwiedź moją stronę internetową i skontaktuj się ze mną. Chętnie porozmawiam o tym, jaki Twoim zdaniem powinien być dobry fotograf ślubny, a następnie postaram się wywiązać się z tej roli jak najlepiej.

Oferta firmy

Podstawowe usługi fotograficzne jakie wykonuję, to reportaże i plenery ślubne. Jednak z chęcią wykonuję także zdjęcia koncertowe, krajobrazowe, jak również portretowe. Masz inne pomysły, szukasz wyjątkowych zdjęć? Zadzwoń, porozmawiamy, stworzymy coś niezwykłego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wesele, to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu.
Usługi fotograficzne FotoMich – Michał Wargacki to kompleksowa i fachowa obsługa dla najbardziej wymagających klientów na terenie całej Polski.
Jesteśmy ludźmi kochającymi życie, piękno chwili i otaczającego świata.