Lumines LIGHTING - Baza Firm Evido

Lumines LIGHTING

Dane adresowe:

ul. Zakopiańska 2C,
30-418 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Gąsiorek
l.gasiorek@led-labs.pl
669 941 031
12 633 44 11

Dane firmy:

Lumines LIGHTING
NIP: 6793108450
REGON: 360837680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Zakopiańska 2C, Kraków, Polska

Opis firmy Lumines LIGHTING

Lumines LIGHTING jest firmą specjalizujące się w obszarze akcesoriów LED, a mówiąc precyzyjniej w profilach do taśm montażowych LED. Nasze produkty to pewności wysokich standardów wykonania, a dodatkowo charakteryzują się one unikalnym designem.

Z tego powodu, nasze profile LED będą doskonałym uzupełnieniem każdej aranżacji wnętrz. Przykładowe rozwiązania w tym zakresie zobaczyć można w naszym katalogu produktów, który pobrać należy z naszej firmowej strony internetowej limunes.pl.

Dzięki wypracowaniu właściwych norm produkcji jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości produktów LEDowych. Wierzymy, że nasze bogata oferta profili LED spełni Państwa oczekiwania!

Oferta firmy

W ofercie firmy Lumines LIGHTING są:
- profile aluminiowe LED,
- inne akcesoria LEDowe.

Więcej informacji o naszych akcesoriach LED znajdziesz na stronie lumines.pl.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Syntron to hurtownia oświetlenia oferująca elastyczny wybór najwyższej jakości produktów takich jak lampy LED, żarówki LED, naświetlacze LED, lampy solarne, oprawki, panele LED, kinkiety i wiele innych.
Ledowe oświetlenie z duszą, o niepowtarzalnym charakterze, designie i bardzo dobrych parametrach technicznych znaleźć można w sklepie online LND.
Mamy bardzo duży wybór oświetlenia led w swojej ofercie.