MK Maryla

Dane adresowe:

Polna 5,
44-340 Godów
śląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@mkmaryla.pl
(32) 307 22 21

Dane firmy:

MK Maryla
NIP: 8652506296
REGON: 242946037

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Polna 5, Godów, Polska

Opis firmy MK Maryla

Nasza firma działa na rynku już od roku 1991. Naszą specjalizacja jest przede wszystkim odzież liturgiczna. Posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala nam między innymi na odpowiednie wykonywanie zleconych przez państwo usług. Bardzo często dochodzi do tego, że podejmujemy się zamówień, których inni nie są w stanie zrealizować. Przeze prawie trzydzieści lat utrzymujemy się na rynku dzięki naszej solidności oraz rzetelności, co buduje zaufanie pośród naszych licznych klientów. Wszelkie nasze działania podejmujemy właśnie z myślą o tobie.

Oferta firmy

W ofercie firmy MK Maryla - producent odzieży liturgicznej znajduje się:
stroje komunijne
stroje do chrztu
szaty liturgiczne
sukienki komunijne
sukienki okolicznościowe

Szczegóły oferty firmy MK Maryla - producent odzieży liturgicznej oraz kontakt odnaleźć można na witrynie www https://mkmaryla.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeśli poszukujesz wartościowych ubranek dla niemowlaków czy też może dla starszych dzieci, to koniecznie sprawdź ofertę sklepu Jacadi Paris.
Jako mama z całą pewnością każdego dnia dokładasz wszelkich starań, aby Twoja pociecha była ubrana ładnie, modnie i czysto.
Produkty z minky to akcesoria przeznaczone dla najmłodszych, które w znacznym stopniu poprawią komfort dorastania i codziennego funkcjonowania.