Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Aktywny wypoczynek

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.

IECenter (International Experience Center) to firma tworzona przez ludzi z pasją. Specjalizujemy się organizacją programu Summer Work and Travel USA. Jeżeli jesteś studentem i nie boisz się wyzwań, zgłoś się do nas! Mamy oferty także dla a(...)

Biały Baran Maciej Baranowski

Jak wymyślić oryginalny wieczór panieński lub kawalerski? Jak przygotować imprezę firmową, która zintegruje zespół pracowników? Jak świetnie bawić się wśród przyjaciół lub rodziny? Sprawdź na escapethegame.pl opinie na temat najlep(...)

BumperBall.pl - Firing Range

Strzelnica to świetne miejsce dla osób, które zainteresowane są tematyką militarną, bronią i strzelaniem. Można spędzić w niej czas samodzielnie, a także w grupie. Nasza strzelnica w Krakowie dla turystów z Wielkiej Brytanii zaprasza na c(...)

Dom Seniora Life

Nasz Dom Seniora Life jest w stanie zapewnić doskonale przygotowane warunki dla osób w podeszłym wieku. W naszym ośrodku zapewniamy między innymi komfortowe przygotowane warunki dla naszych podopiecznych. Jednocześnie zapewniamy opiekę ze stro(...)

Czas Na Las Robert Ciesielski

Każdy z nas od czasu do czasu musi sobie odpocząć. Wyjechać na urlop. Jedni lubią leżeć na plaży a dla innych idealnym sposobem na odpoczynek jest aktywność fizyczna i ruch na świeżym powietrzu. Doskonale to rozumiemy i zdajemy sobie z te(...)

Polish Charter Agency Agenda BHP Grzegorz Świerczyński

Jeżeli szukasz pomysłu na niepowtarzalny urlop, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w wynajmie jachtów na wszystkich morzach świata. Decydując się na wakacje na jachcie macie gwarancję wolności. K(...)

Fajne Spływy Kajakowe

Czas na odskocznię od codzienności i odkrycie niezbadanych zakątków natury podczas niezapomnianych Spływów Kajakowych Dębki z Fajnymi Spływami Kajakowymi! Nasza wypożyczalnia kajaków, zlokalizowana w sercu Dębek, to punkt startowy Twojej p(...)