Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Catering

Catering24

Zapewniamy na rynku obsługiwania imprez firmowych profesjonalne usługi, które realizowane są w naszej firmie przez zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom dopasowanie poszczególnych usług do indywidualny(...)

Afterfit

AFTERFIT to profesjonalny catering dietetyczny, który swoim klientom oferuje taki opcje diety jak paleo, odchudzająca, samuraja, czy sportowa na masę. Działamy na rynku od dłuższego czasu i na naszym koncie mamy wielu zadowolonych klientów, kt(...)

STIXX

Musisz przygotować imprezę i co za tym idzie, potrzebna Ci zaufana firma cateringowa? W takiej sytuacji wiedz, że możesz na nas liczyć. Co można powiedzieć na temat naszej firmy? Gwarantujemy, że wiemy, jak spełniać pojawiające się oczeki(...)

DIATTA

Catering dla diabetyków Warszawa to usługa świadczona przez firmę Diatta. Posiłki skomponowane są tak, aby były smaczne, a jednocześnie pozwoliły regulować poziom cukru. Nasz firma oferuje ponadto szereg innych diet na dowóz, są to międz(...)

DAILY5

Szukasz cateringu dietetycznego w Warszawie? Sprawdź ofertę Daily5. Jesteśmy dietą pudełkową w Warszawie, która zapewnia swoim klientom kompleksową ofertę żywności. Dostępne są u nas przeróżne diety pudełkowe w Warszawie – w tym dla(...)

Finezja Smaków

Proponujemy Państwu bardzo smaczny catering biznesowy, urodzinowy, na chrzciny, imprezę plenerową, bankiet w Warszawie. Dysponujemy własnym lokalem, a także bardzo doświadczoną obsługą kelnerską (opieka pod 45 gości jednocześnie). Stawiam(...)