Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Sprzęt AGD

Termitech A.T. Jaroszewicz Sp.J.

Centralne odkrzacze TQD to nowoczesny sprzęt ułatwiający Naszym klientom wygodne i praktyczne sprzątanie. Specjalne zamontowane systemy odprowadzają zanieczyszczone powietrze, ktore jest w Waszych domach na zewnatrz budynku. Centralne odkurzacze(...)

Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska

Firma Multimedia Outlet prowadzi sprzedaż artykułów do domu i ogrodu. W sklepie internetowym kupwkoszalinie.pl oferuje swoim klientom duży wybór w sekcji drobne AGD. Ogromnym plusem jest fachowe doradztwo na etapie przedzakupowym oraz wsparcie w(...)

Hakom Sp. z o.o. Sp. k.

Sprawdzone wentylacje Hakom.pl to idealne miejsce dla tych osób, które potrzebują porządnej wentylacji i klimatyzacji z najwyższej światowej półki. Nasze rewelacyjne wentylacje doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, al(...)

Telmor

Szukasz odpowiedzi na pytanie, gdzie znajdę najlepsze urządzenia telekomunikacyjne? W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą, którą ma Telekom Telmor. Decydując się na naszą pomoc, wybierasz najwyższe standardy w zakresie kreowania ro(...)

SEMI Technika

Interesuje Cię dobra hafciarka przemysłowa? Jeśli masz problem ze znalezieniem satysfakcjonującej oferty, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą? Mówiąc wprost — odzwierciedlamy pojawia(...)

MC Kuchnie

Przyda Ci się nowy okap kuchenny Siedlce? W takiej sytuacji możemy Ci coś zaproponować. Mówiąc wprost — chodzi o jak najszybsze zapoznanie się z naszą ofertą. Decydując się na jedną z naszych propozycji, wybierasz to, co ma największą(...)

Odkurzanie

Prezentujemy w sklepie internetowym odkurzacze centralne od amerykańskich, czy kanadyjskich, bardzo ekonomicznych producentów. Na większość odkurzaczy dajemy 5-10 lat gwarancji w zależności od modelu. Wąż w odkurzaczach bez problemu schowaci(...)

DYNAXO

Jeżeli interesuje Cię gazowa płyta ceramiczna, najwyższa pora zwrócić uwagę na naszą ofertę — DYNAXO to firma, która pojawiła się na rynku blisko 40 lat temu (także wielokrotnie udowodniliśmy, że znamy się na swojej pracy). Chces(...)