REDFOTO Marcin Ciebień - Baza Firm Evido

REDFOTO Marcin Ciebień

Dane adresowe:

Wincentego Pola 18/39,
32-020 Wieliczka
małopolskie

Dane kontaktowe:

Marcin
redfoto@onet.pl
503-958-177

Dane firmy:

REDFOTO Marcin Ciebień
NIP: 6831918330
REGON: 122652567

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Wincentego Pola 18/39, Wieliczka, Polska

Opis firmy REDFOTO Marcin Ciebień

Fotograf ślubny Marcin to popularny fotograf w szczególności wśród par mieszkających w mieście Wieliczka i okolicznych miejscowościach typu Niepołomice, czy Bochnia. Działalność tego fotografa odnośnie fotografii ślubnej to oczywiście zdjęcia ślubne, a dodatkowo magiczne sesje ślubne w wyjątkowych miejscach. Marcin przyjedzie praktycznie w każde wybrane przez Was miejsce, w którym potrzebujecie uwiecznić swój ślub. Do Waszego zlecenia podejdzie w pełni profesjonalnie, skupiony na swojej pracy i pracując na odpowiedniej klasy sprzęcie. Obrazowanie emocji, szczęścia i miłości jest prawdziwą pasją Marcina, a jak wiadomo jak ktoś lubi to co robi , to oczywiście robi to lepiej. Zdjęcia ślubne jakie wykonuje są niezwykle subtelne i często naprawdę niebanalne, dzięki czemu jego zleceniodawcy zwykle są bardzo zadowoleni, że zdecydowali się na jego usługi fotograficzne.

Oferta firmy

Fotografia ślubna od REDFOTO to:
- zdjęcia ślubne (z przygotowań, ceremonii i wesela),
- sesje ślubne,
- fotoksiążki skórzane.

Jesteście zainteresowani? Skontaktujcie się z Marcinem, a on z chęcią umówi się z Wami na spotkanie, by porozmawiać o szczegółach współpracy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Swym klientom już od pewnego czasu proponuję fachowe sesje noworodkowe Kraków.
Szukasz fotografa do zadań specjalnych? Justyna Mazur-Sorkowska uwieczni najpiękniejsze chwile Twojego życia w kadrach, do których będziesz wracał przez długie lata.
W ramach oferty naszej firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku fotograficznym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne usługi a także nowocześnie realizowane zdjęcia.