Restauracja Saska

Dane adresowe:

3 maja 37,
87-800 Włocławek
kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

restauracjasaska@op.pl
668 922 170

Dane firmy:

Restauracja Saska
NIP: 8881076199
REGON: 364644586

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

3 maja 37, Włocławek, Polska

Opis firmy Restauracja Saska

Restauracja Saska we Włocławku to prawdziwa perła na kulinarnej mapie miasta. Położona w jego centrum, restauracja oferuje niezapomniane doznania smakowe, łącząc kuchnię polską z europejskimi inspiracjami. W naszym eleganckim i zarazem przytulnym wnętrzu, goście mogą delektować się daniami przygotowywanymi z najwyższej jakości lokalnych produktów. Restauracja Saska to miejsce, gdzie każde danie jest małym dziełem sztuki, starannie przygotowanym przez nasz zespół utalentowanych kucharzy. Idealna na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi, nasza restauracja we Włocławku zapewnia wyjątkową atmosferę i niezapomniane wrażenia kulinarne. Zapraszamy do odwiedzenia Restauracji Saskiej i odkrycia smaków, które na długo pozostaną w pamięci.

Oferta firmy

Zespół Utalentowanych Kucharzy:
- Dania przygotowywane z pasją i precyzją.
- Dbałość o najdrobniejsze szczegóły – od wyboru składników po piękną prezentację na talerzu.
- Potrawy, które zachwycą nawet najbardziej wymagających gości.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Restauracja Goldwasser to wyjątkowa restauracja w Gdańsku, zlokalizowana w pięknej kamienicy nad Motławą, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Żurawia.
Odwiedź restaurację "Pan Kotowski" i doświadcz prawdziwej ukraińskiej gościnności.
Zapraszamy do Vivere Italiano Restauracja Włoska, gdzie tradycyjne włoskie smaki łączą się z nowoczesnymi akcentami kulinarnymi.