Sławomir Stelmach - Fotografia - Baza Firm Evido

Sławomir Stelmach - Fotografia

Dane adresowe:

Szujskiego 31a/13,
33-100 Tarnów
małopolskie

Dane kontaktowe:

Sławomir Stelmach
fotografia@slawekstelmach.pl
608389938

Dane firmy:

Sławomir Stelmach - Fotografia
NIP: 8732936194
REGON: 121504273

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Szujskiego 31a/13, Tarnów, Polska

Opis firmy Sławomir Stelmach - Fotografia

Wielkimi krokami zbliża się dzień Waszego ślubu? Gratulacje, to piękny moment Waszego życia. A żeby zatrzymać te wspaniałe chwile już na dobre, oferuję Wam swoje umiejętności. Umiejętności osoby, która fotografii nie traktuje jako zwykłej pracy, ale szansy na realizowanie własnej pasji.

Jeśli więc potrzebny jest Wam fotograf ślubny, który nie potraktuje Was jako po prostu kolejnych klientów, który wsłucha się w Wasze oczekiwania, a następnie wykona klimatyczne zdjęcia, to moja oferta skierowana jest właśnie dla Was. Już dzisiaj odwiedźcie moją stronę internetową i przekonajcie się, że moja propozycja to coś więcej niż następne ogłoszenie fotografa ślubnego. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Wam w tym niezapomnianym dniu - Sławek Stelmach.

Oferta firmy

Zajmuję się sesjami portretowymi oraz przede wszystkim fotografią ślubną. Realizując reportaże ślubne staram się być niewidzialny, być jedynie obserwatorem, który dzięki wykonanym fotografiom zapamiętuje dla Was to co było najważniejsze w tym wyjątkowym dniu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wesele, to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu.
Usługi fotograficzne FotoMich – Michał Wargacki to kompleksowa i fachowa obsługa dla najbardziej wymagających klientów na terenie całej Polski.
Jesteśmy ludźmi kochającymi życie, piękno chwili i otaczającego świata.