Słomki papierowe WebInspire - Baza Firm Evido

Słomki papierowe WebInspire

Dane adresowe:

Wyszyńskiego Stefana 64,
05-091 Ząbki
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Kowal
firma@slomki.biz
663504651

Dane firmy:

Słomki papierowe WebInspire
NIP: 1251164691
REGON: 141224581

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wyszyńskiego Stefana 64, Ząbki, Polska

Opis firmy Słomki papierowe WebInspire

Firma zajmuje się dystrybucją słomek z papieru, które z powodzeniem podbijają rynek gastronomiczny. To idealny ekologiczny zamiennik słomek plastikowych, które już niedługo będą musiały zostać zastąpione przez ekologiczną alternatywę ze względu na regulacje Unii Europejskiej. Słomki papierowe to produkt kompostowalny i biodegradowalny czyli w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Jeżeli wdrażasz w swojej restauracji politykę zrównoważonego rozwoju, słomki papierowe będą Twoim pierwszym wyborem.

Oferta firmy

Kilkadziesiąt rodzajów słomek papierowych różniących się między sobą między innymi kolorem, wzorem, długością i średnicą dzięki czemu wybierzesz idealne pod charakter swojego lokalu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteś miłośnikiem herbaty? A może znasz kogoś, kto nie wyobraża sobie dnia bez kubka aromatycznego naparu? Sprawdź szeroką ofertę herbat w sklepie krainaherbaty.
Pragniesz, aby Twoje podniebienie doznało niepowtarzalnych wrażeń, a Twoje kubki smakowe zwariowały? Najlepszy kebab w Krakowie jest w stanie to zrobić! Zdecyduj się i wybierz prawdziwy smak Azji! Kebab U Szwagra to miejsce, do którego będziesz niejednokrotnie wracać.
Każdy człowiek posiada swoje indywidualne i ulubione dania oraz smaki.