Szymon Nykiel LMFOTO.PL

Dane adresowe:

Jałowcowa 18B,
32-410 Dobczyce
małopolskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Topa
kontakt@lmfoto.pl
694 716 718

Dane firmy:

Szymon Nykiel LMFOTO.PL
NIP: 6811954446
REGON: 121093284

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Jałowcowa 18B, Dobczyce, Polska

Opis firmy Szymon Nykiel LMFOTO.PL

Szukasz fotografa ślubnego? Masz więc dwie możliwości: albo wybrać pierwszą lepszą ofertę, które zagwarantuje standardowe zdjęcia, albo wybrać nas - Łukasz & Szymon - ludzi, którzy z fotografii ślubnej starają się uczynić coś więcej. Coś, co można by nazwać sztuką. A wiesz, dlaczego? Dlatego, że dzień ślubu jest dniem absolutnie wyjątkowym, prawdopodobnie najważniejszy w całym życiu. Z całą pewnością zasługuje więc na zdecydowanie więcej niż każdy inny dzień. Również w kwestii fotografii.

Właśnie dlatego fotograf ślubny jest tego dnia tak ważny. Skontaktuj się z nami, a my odwdzięczymy się zdjęciami, które nawet po wielu latach będą wywoływać u Ciebie uśmiech i mocniejsze bicie serca. Przekonało się już o tym wiele osób, które zdecydowały się nam zaufać. Więcej informacji oraz nasze portfolio znajdziesz na www.lmfoto.pl, zapraszamy!

Oferta firmy

Usługi fotografii ślubnej na najwyższym poziomie, świadczone przez dwóch fotografów z pasją oraz bogatym doświadczeniem.

Wykonywaliśmy sesje dla naszych klientów w takich miejscach jak Wenecja, Santorini czy... Tajlandia, więc odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wesele, to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu.
Usługi fotograficzne FotoMich – Michał Wargacki to kompleksowa i fachowa obsługa dla najbardziej wymagających klientów na terenie całej Polski.
Jesteśmy ludźmi kochającymi życie, piękno chwili i otaczającego świata.