AXO - Baza Firm Evido

AXO

Dane adresowe:

Klaudyny 34/167,
01-684 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

AXO Magdalena Rostkowska
info@axo24.pl
735444165

Dane firmy:

AXO
NIP: 7981392580
REGON: 362290167

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy AXO

Dlaczego okresowo należy wykonać pomiary natężenia oświetlenia oraz pomiary równomierności oświetlenia na stanowiskach pracy w zakładzie, biurze, szkole czy innych instytucjach, w których przebywają ludzie? Niewłaściwe natężenie oświetlenia, zarówno zbyt niskie jak i zbyt wysokie negatywnie może wpłynąć na samopoczucie osoby pracującej na danym stanowisku pracy np. przy komputerze. Niewłaściwe oświetlenie należy do czynników uciążliwych występujących w miejscu pracy i okresowo jest sprawdzane przez różne instytucje np. Sanepid czy Państwową Inspekcję Pracy.

Oferta firmy

Pomiary środowiskowe takiej jak: pomiary natężenia oświetlenia, pomiary równomierności oświetlenia, pomiary oświetlenia ogólnego, pomiary na stanowisku pracy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Biuro pośrednictwa pracy FallWork to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
Zastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaproponować profesjonalne niszczenie dokumentów Sosnowiec? Zamiast się nad tym zastanawiać, jak najszybciej zapoznaj się z naszą ofertą (można powiedzieć, że nasza oferta jest właśnie tym, czego szukasz).
Uważasz, że potrzebujesz pomocy ze strony doradcy podatkowego? W takim razie może zainteresuje Cię Kancelaria Podatkowa Piotra Stróżyny? Kancelaria Podatkowa Piotra Stróżyny to gwarancja wiedzy i ogromnego doświadczenia (rozpoczęcie działalności miało miejsce ponad 30 lat temu).