Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Doradztwo

Monika Rytel-Morko

Pani Monika Rytel-Morko już od przeszło 8 lat pracuje w branży finansowej, z dobrymi efektami, jako mobilny doradca open finance. Decydując się na skorzystanie z pomocy Pani Moniki możemy liczyć na rzetelne konsultacje w takich obszarach finan(...)

Monika Wołczyńska Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet

Od 2006 roku świadczymy usługi związane z finansami firm. Kancelaria Magnet swoją siedzibę ma w Krakowie, a jej zespół to certyfikowani specjaliści z dużym doświadczeniem zdobytym m.in. na kierowniczych stanowiskach w spółkach polskich i (...)

Ab Consulting Sp. z o.o.

Firma Ab Consulting oferuje profesjonalne przejęcie firmy w sytuacji, gdy właściciele danej firmy nie widzą już szans na jej dalsze prowadzenie. Ab Consulting Sp. z o.o. może także znaleźć inwestora zastępczego. Szczegółowo temat ten zost(...)

AllRisk Biuro Ubezpieczeń Tomasz Hen

Ubezpieczenia to produkty finansowe, które mocno rozwinęły się na przestrzeni ostatnich lat. Dostępnych jest wiele rodzajów: ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia na życie, czy ubezpieczenia majątkowe – w zależności od potrzeb każdy m(...)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o.

KS Service od 10 lat oferuje pracowników tymczasowych, pracowników z Ukrainy, praca za granicą oraz rekrutacja i selekcja personelu. Jeżeli jesteś pracodawcą i szukasz sprawdzonych osób do pracy w Twojej firmie, to trafiłeś idealnie. Agencja(...)

Szukampracy.pl Sp. z o.o.

Znajdź wymarzoną pracę z portalem szukampracy.pl zupełnie za darmo! Dysponujemy bazą ponad 2000 aktualnych ogłoszeń o pracę w Polsce oraz całej Unii Europejskiej. Tylko z nami przejdziesz etap aplikacji na wybrane stanowisko za darmo i bezpr(...)

ALPEN Adam Dembal

Biuro detektywistyczne świadczy usługi na obszarze całego kraju w zakresie obserwacji osób, monitoringu GPS, wykrywania zdrad, wykrywania podsłuchów, pobierania próbek DNA, uzyskiwania danych dotyczących wiarygodności firm i ustalania stanu (...)

EGIDON Sp. z o.o.

Nasza firma działa na rynku konsultingu, na który jako polsko-brytyjska grupa posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania usług w zakresie finansowym oraz prawny(...)