Magdalena Dynowska - Baza Firm Evido

Magdalena Dynowska

Dane adresowe:

Plac Obrońców Warszawy 1/1,
09-402 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Magdalena Dynowska
info@psychoterapeuciplock.pl
503 498 685

Dane firmy:

Magdalena Dynowska
NIP: 5861180265
REGON: 147091069

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Magdalena Dynowska

Pokonanie przeciwności losu dla niektórych jest wyjątkowo trudne. Jedni lepiej radzą sobie z nerwami inni zaś nie radzą sobie z nimi w ogóle. Właśnie dla ludzi cierpiących przygotowaliśmy specjały pakiet terapii. W zakresie naszych obowiązków leży przeprowadzenie terapii takich jak rodzinna, indywidualna oraz dla par. Wierzymy w to, że wyjdziesz od nas jako zupełnie inny człowiek. Zapewniamy, ze nasze podejście do pacjenta stoi na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

Oferta firmy

Znajdziecie u nas Państwo terapie takie jak:
-> terapia indywidualna;
-> terapia dla par;
-> terapia dla rodzin;
Pragniemy pomóc wszystkim naszym pacjentom i sprawić, że ich życie będzie weselsze i prostsze.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad tym, który psycholog dziecięcy Warszawa jest najlepszym wyborem? Zamiast się nad tym zastanawiać, zapoznaj się z ofertą, którą ma Centrum Psychoterapii BenMed.
Leczenie alkoholizmu, narkomanii i uzależnienia od hazardu świadczy Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Olcha z Warszawy.
Potrzebujesz pomocy psychoterapeuty? Zastanawiasz się nad tym, który gabinet psychoterapii Lublin będzie najlepszym rozwiązaniem? Mając to na uwadze, mogę Ci coś zaproponować, mam na myśli propozycję nie do odrzucenia.