Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Psychoterapia

Magdalena Dynowska

Pokonanie przeciwności losu dla niektórych jest wyjątkowo trudne. Jedni lepiej radzą sobie z nerwami inni zaś nie radzą sobie z nimi w ogóle. Właśnie dla ludzi cierpiących przygotowaliśmy specjały pakiet terapii. W zakresie naszych obowi(...)

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Oferta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Rozwijamy się od 2006 roku. Organizujemy konferencje dedykowane branżowym specjalistom, dysponujemy programami certyfikacji dla superwizorów, a także psychoterapeutów. Poprawiamy stan(...)

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C.

Nasze Krakowskie Centrum Psychodynamiczne przygotowało atrakcyjną ofertę szkoleniową. W naszych murach szkolimy przyszłych socjoterapeutów. Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej i Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzie(...)

Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii

Nasz gabinet Empiria to miejsce, w jakim ceniona jest praca z ludźmi, niesiona profesjonalna pomoc w ich problemach i wspieranie ich rozwoju. Nasz kameralny gabinet powstał z myślą o osobach, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, zm(...)

Terapia Uzależnień

W Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień WANT, doświadczeni terapeuci udowadniają, że leczenie uzależnionych jest możliwe, a życie bez alkoholu, narkotyków i innych środków jest równie atrakcyjne. Dzięki wielotorowej terapii, którą sto(...)

OD-NOWA

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień OD-NOWA to klinika leczenia uzależnień, w której pracują znakomici eksperci. Każdy terapeuta wie jak pomóc przebywającym tu pacjentom. Dzięki temu terapie są niezwykle efektywne i pomogły staną(...)

Chirurg 24

Uważasz, że nie radzisz sobie z alkoholem? W takiej sytuacji warto pomyśleć o detoksie. Co więcej, detoks jest częścią naszej oferty. Być może zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć na temat naszej działalności? Przede wszystkim tr(...)

Psycholog Lublin

Potrzebujesz pomocy psychoterapeuty? Zastanawiasz się nad tym, który gabinet psychoterapii Lublin będzie najlepszym rozwiązaniem? Mając to na uwadze, mogę Ci coś zaproponować, mam na myśli propozycję nie do odrzucenia. O czym mowa? Oczywiś(...)