Medicstar.pl - Baza Firm Evido

Medicstar.pl

Dane adresowe:

ul. Sadowa 107,
32-020 Wieliczka
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@medicstar.pl
+48 (12) 251-42-87

Dane firmy:

Medicstar.pl
NIP: 6793146717
REGON: 367000168

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Medicstar.pl

Nasza oferta skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, fizjoterapeutów, którzy codziennie chodzą w specjalnej odzieży. Jesteśmy firmą, która już od długiego czasu działa w branży tekstylnej i chce Wam zapewnić dostęp do najtrwalszych produktów. Nasza odzież medyczna to spódnice, spodnie, fartuchy, ubrania kosmetyczne, bluzy, koszulki dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach. W naszej bogatej ofercie na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla Was. Odzież lekarska jaką u nas dostaniecie spełnia wszelkie wymogi i może być stosowana w gabinetach oraz na salach operacyjnych, jak również w gabinetach kosmetycznych.

Oferta firmy

Fartuchy damskie,
Ubrania kosmetyczne,
Spodnie damskie,
Spódnice damskie,
Koszulki polo damskie
Fartuchy męskie,
Bluzy medyczne męskie,
Spodnie męskie,
Koszulki polo męskie


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wibroterapia to forma terapii leczniczej i profilaktycznej, zaliczanej do zabiegów fizykoterapeutycznych.
Zastanawiasz się nad tym, czy urządzenie do modelowania sylwetki jest właśnie tym, czego potrzebujesz? Jeśli tak, warto jak najszybciej zapoznać się z naszą pomocą.
Proponujemy Tobie między innymi: rower z amortyzowanymi kołami bocznymi, rower rehabilitacyjny z fotelem riksza, wózek toaletowy sanitarny na kółkach, taśma derotująca kończyny dolne dla dzieci, materac gorczycowy rehabilitacyjny i wiele innych.