Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Sprzęt medyczny

TRIMED Sp. z o.o.

Trimed, jest firmą która na krakowskim rynku działa od 2005 roku. Od tego czasu celem firmy było regularne prezentowanie sowich produktów, aby jak najwięcej lekarzy zaczęło z nich korzystać. Nasze profesjonalne urządzenia wybrała ją poka(...)

Medicstar.pl

Nasza oferta skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, fizjoterapeutów, którzy codziennie chodzą w specjalnej odzieży. Jesteśmy firmą, która już od długiego czasu działa w branży tekstylnej i chce Wam zapewnić dostęp do na(...)

Domasazu.pl

Sklep internetowy DoMasazu.pl został założony w 2006 roku. Jego zadaniem jest oferowanie klientom produktów do masażu, które są dostępne na polskim rynku. Chodzi tu o takie produkty jak na przykład – krzesła, łóżka i stoły do masażu,(...)

Danlab Danuta Katryńska

Decydując się na współpracę z firmą DanLab możecie oczekiwać profesjonalnie przygotowanego wyposażenia do laboratoriów. Firma ta posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenia i dostarcza świetny sprzęt dopasowany do oczekiwań i potrz(...)

BardoMed

Nasza Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Medycznego. Oferujemy państwu sprzęt Najwyższej jakości, jesteśmy obecni na terenie całej Polski, posiadamy licznych doradców. Posiadamy bogaty asortyment, p(...)

Zdrowa Polka

Proponujemy Tobie między innymi: rower z amortyzowanymi kołami bocznymi, rower rehabilitacyjny z fotelem riksza, wózek toaletowy sanitarny na kółkach, taśma derotująca kończyny dolne dla dzieci, materac gorczycowy rehabilitacyjny i wiele inny(...)

SFERA

Zastanawiasz się nad tym, czy urządzenie do modelowania sylwetki jest właśnie tym, czego potrzebujesz? Jeśli tak, warto jak najszybciej zapoznać się z naszą pomocą. Nasza oferta to nic innego jak po prostu gwarancja satysfakcji. O czym je(...)

Vitberg

Wibroterapia to forma terapii leczniczej i profilaktycznej, zaliczanej do zabiegów fizykoterapeutycznych. Leczenie wykorzystuje naturalne, wszechobecne w środowisku wibracje i pomaga w walce z bólem mięśni i stawów, korzystnie wpływa na układ(...)