PKAUTO - Baza Firm Evido

PKAUTO

Dane adresowe:

Kraszewskiego 10,
50-229 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

info@pkauto.pl
730660730

Dane firmy:

PKAUTO
NIP: 8942968504
REGON: 362186754

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy PKAUTO

Firma skup aut Wrocław PKAUTO na rynku istnieje od 2015r. Skup samochodów to nie tylko nasza branża, ale również pasja. Dlatego też przez ostatnie lata zdobyliśmy rzeszę zadowolonych klientów przeprowadzając przy tym sporą ilość udanych dla dwóch stron transakcji. Potwierdzają to dobre opinie o nas. Jeżeli szukasz firmy skupującej samochody i chcesz dołączyć do tego grona zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Pamiętaj! U nas wycena nic Cie kosztuje, a jeżeli oferta zaproponowana przez naszego rzeczoznawcę będzie zadowalająca swój samochód możesz sprzedać nawet dzisiaj!

Oferta firmy

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do ludzi chcących szybko i bezpiecznie sprzedać swój samochód. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu wstępnej ceny nasz profesjonalny rzeczoznawca przyjeżdża we wskazane przez Państwa miejsce, aby dopełnić formalności i wypłacić gotówkę bądź dokonać przelewu. Cenimy Państwa czas, także spotkanie zwykle jest krótkie i konkretne. Firma skup aut Wrocław PKAUTO oferuje najlepsze ceny we Wrocławiu i okolicach.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Specjalizujemy się w firmie GetHelp świadczeniem profesjonalnych usług na rynku sprzedaży samochodów posiadających gwarancje.
Firma skup aut Wrocław nie przerwanie od 2013r.
Potrzebujesz samochodu i zastanawiasz się nad tym, czy leasing samochodu Warszawa jest dobrym pomysłem? Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, Twoje oczekiwania powinny zostać zaspokojone.