Termitech A.T. Jaroszewicz Sp.J. - Baza Firm Evido

Termitech A.T. Jaroszewicz Sp.J.

Dane adresowe:

Produkcyjna 105,
15-103 Białystok
podlaskie

Dane kontaktowe:

dianaa9431@gmail.com

Dane firmy:

Termitech A.T. Jaroszewicz Sp.J.
NIP: 5420001948
REGON: 050248669

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Termitech A.T. Jaroszewicz Sp.J.

Centralne odkrzacze TQD to nowoczesny sprzęt ułatwiający Naszym klientom wygodne i praktyczne sprzątanie. Specjalne zamontowane systemy odprowadzają zanieczyszczone powietrze, ktore jest w Waszych domach na zewnatrz budynku. Centralne odkurzacze są idealne dla ludzi mających problemy z alergią, ponieważ odkurzacz zwalcza drobnoustroje. Dzięki naszym odkurzaczom sprzątanie staje się przyjemne i dużo łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Z centralnym odkurzaczem TQD Państwa dom będzie zawsze czysty i zadbany.

Oferta firmy

W naszej ofercie posiadamy między innymi: centralne odkurzacze typu Hurricane, ssawki, szczotki, szufelki, węże, zestawy sprzątające oraz gniazda do odkurzaczy centralnych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli interesuje Cię gazowa płyta ceramiczna, najwyższa pora zwrócić uwagę na naszą ofertę — DYNAXO to firma, która pojawiła się na rynku blisko 40 lat temu (także wielokrotnie udowodniliśmy, że znamy się na swojej pracy).
Prezentujemy w sklepie internetowym odkurzacze centralne od amerykańskich, czy kanadyjskich, bardzo ekonomicznych producentów.
Przyda Ci się nowy okap kuchenny Siedlce? W takiej sytuacji możemy Ci coś zaproponować.