TRIMED Sp. z o.o. - Baza Firm Evido

TRIMED Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Biała 13,
31-215 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@trimed.pl
602 707 595

Dane firmy:

TRIMED Sp. z o.o.
NIP: 9452040907
REGON: 120106375

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy TRIMED Sp. z o.o.

Trimed, jest firmą która na krakowskim rynku działa od 2005 roku. Od tego czasu celem firmy było regularne prezentowanie sowich produktów, aby jak najwięcej lekarzy zaczęło z nich korzystać. Nasze profesjonalne urządzenia wybrała ją pokaźna pula gabinetów, co cieszy wszystkich pracujących na sukces firmy. Dzięki temu, cieszymy się certyfikatem jakości ISO, co jest dla nas wyróżnieniem. Chciałbyś aby twój gabinet wszedł w XXI wiek? Nasi fachowcy na pewno pomogą dobrać odpowiedni sprzęt pasujący do wykonywanej profesji medycznej. Zachęcamy do odwiedzania stacjonarnego punktu w Krakowi jak i zapoznania się z oferta na naszej stronie internetowej.

Oferta firmy

Nasi fachowcy pomogą dobrać ci sprzęty takie jak:
-aparaty ultrasonograficzne ( USG);
-holtery;
-elektrokardiografy (EKG);
-endoskopy;
-wideoprintery;
Więcej szczegółów dostępnych na naszej stronie internetowej!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wibroterapia to forma terapii leczniczej i profilaktycznej, zaliczanej do zabiegów fizykoterapeutycznych.
Zastanawiasz się nad tym, czy urządzenie do modelowania sylwetki jest właśnie tym, czego potrzebujesz? Jeśli tak, warto jak najszybciej zapoznać się z naszą pomocą.
Proponujemy Tobie między innymi: rower z amortyzowanymi kołami bocznymi, rower rehabilitacyjny z fotelem riksza, wózek toaletowy sanitarny na kółkach, taśma derotująca kończyny dolne dla dzieci, materac gorczycowy rehabilitacyjny i wiele innych.