Data Analytics - Baza Firm Evido

Data Analytics

Dane adresowe:

Kolejowa 5/7,
01-217 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@dataanalytics.com.pl
(22) 434 72 00

Dane firmy:

Data Analytics
NIP: 7010578046
REGON: 364485604

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kolejowa 5/7, Warszawa, Polska

Opis firmy Data Analytics

Jako dystrybutor oprogramowania i certyfikowany partner Tableau, Data Analytics prowadzi warsztaty, szkolenia oraz wdrożenia tego systemu dla firm. Jeżeli szukasz programu z kategorii Business Intelligence, koniecznie zapoznaj się z Tableau. Charakteryzuje się swoją wydajnością i szybkością działania. W krótkim czasie jest w stanie przetworzyć miliony danych. Oprócz tego generuje wizualizacje dużych zbiorów informacji w postaci czytelnych grafik. Jest dużą zmianą w świecie takich rozwiązań i pozwala na szybką przebudowę całych modelów raportowania.

Oferta firmy

W ofercie firmy Data Analytics Sp z o.o. znaleźć można na przykład:
warsztaty Tableau Stadium Show

Szczegóły oferty firmy Data Analytics Sp z o.o. a także kontakt udostępnione zostały pod adresem https://dataanalytics.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Tworzenie systemów workflow, a także systemów spedycyjnych, terminalowych, logistycznych, intermodalnych i innych specjalistycznych rodzajów oprogramowania to specjalność software house Necto.
Skutecznie odciążamy przedsiębiorców - zdalną asystą, czyli doświadczonymi sekretarkami wirtualnymi.
Interesuje Cię oprogramowanie księgowe i zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz liczyć na profesjonalną pomoc? Zamiast się nad tym zastanawiać, jak najszybciej zapoznaj się z naszą ofertą.