Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Oprogramowanie

Edison Spółka Akcyjna

Edison to firma, która proponuje nowoczesne a zarazem niezawodne rozwiązania wymiany dokumentów elektronicznych, w tym e-faktur, z partnerami na całym świecie. Specjalny system, który proponujemy, umożliwia archiwizację dokumentów w formie e(...)

Versum Sp. z o.o.

Oprogramowanie Versum jest narzędziem przeznaczonym do wspomagania pracy salonów z branż fryzjerskiej i kosmetycznej. System idealnie nadaje się do wspierania salonów fryzjerskich, gabinetów SPA czy salonów urody. W czym konkretnie pomoże (...)

Astrofox Sp. z.o.o

Nasza firma działa na rynku realizowania usług dla naszych klientów firmowych w zakresie wdrożenia programów, które pozwalają na zapewnienie obsługiwania między innymi korespondencji, wniosków urlopowych, delegacji czy rekrutacji. Nasze pro(...)

Satis Gps Sp. z o.o.

Postaw na sprawdzony monitoring z firmą Satis. W naszej ofercie znajduje się wiele realizacji monitoringu mniej a także bardziej zaawansowanego. Wykonujemy i dostarczamy monitoring w pełni gotowy do pracy, dzięki czemu jego obsługa jest już je(...)

Hogart Sp. z o.o.

W naszej firmie Hogart Business Applications jesteśmy w stanie swym klientom zaoferować systemy pochodzące od światowych korporacji informatycznych takich jak IBM czy Infor. Mamy także własne dedykowane rozwiązania, które z łatwością integ(...)

Data Analytics

Jako dystrybutor oprogramowania i certyfikowany partner Tableau, Data Analytics prowadzi warsztaty, szkolenia oraz wdrożenia tego systemu dla firm. Jeżeli szukasz programu z kategorii Business Intelligence, koniecznie zapoznaj się z Tableau. Chara(...)

DataConsult

Szukasz innowacyjnych rozwiązań informatycznych z zakresu logistyki wewnętrznej dla swojego przedsiębiorstwa? Zapoznaj się z ofertą firmy DataConsulting. Od lat tworzymy nowoczesne systemy magazynowe. Optymalizujemy procesy i przepływy w zakre(...)

Yield Planet

W firmie Yieldplanet jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesny program do obsługi hotelu. Nasz channel manager cena to rozwiązania, które pozwala na bardzo wygodne synchronizowanie danych dotyczących ofert hotelowych, które prezentowane są za po(...)