Funktional Sp. z o. o. - Baza Firm Evido

Funktional Sp. z o. o.

Dane adresowe:

ul. Karmelicka 52/4,
31-128 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@funktional.pl
501 791 611
12 341 45 12

Dane firmy:

Funktional Sp. z o. o.
NIP: 6762417569
REGON: 121184839

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Karmelicka 52/4, Kraków, Polska

Opis firmy Funktional Sp. z o. o.

Funktional to agencja reklamowa, która obsługuje na co dzień Klientów z całej Polski. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Naszym Klientom proponujemy kompleksowe kampanie marketingowe.

Eksperci od reklamy, którzy pracują w naszej firmie, bardzo sprawnie poruszają się we wszystkich obecnie dostępnych kanałach mediowych – radio, telewizja, Internet, prasa, czy reklamy zewnętrzne. Dzięki temu tworzone i prowadzone przez nas kampanie reklamowe wyróżnia kompleksowość.

Na współpracę z naszą agencją reklamową zdecydowały się już tak duże i znane marki jak Toyota, Land Rover czy Energy Drink Black. Wierzymy, że naszym ekspertom uda się spełnić również Twoje oczekiwania!

Oferta firmy

- marketing internetowy
- design
- web design
- gadżety reklamowe
- reklama zewnętrzna
- usługi mobile
- druk/poligrafia
- produkcja reklam
- badania marketingowe


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

PReal’s to agencja PR, działająca na rynku od 9 lat, która pomoże zbudować profesjonalny i trwały wizerunek zarówno ludzi ze świata polityki, telewizji, sztuki, świata biznesu, jak i przedstawicieli życia publicznego.
Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane współpracą z agencją hostess i modelek She Promotion.
Firma Marketing System to spółka założona przez Dariusza Jurka posiadającego wiele lat doświadczenia w branży SEO i SEM zdobytego zarówno w Polsce, jak i w Anglii oraz USA.