Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Agencja reklamowa

Funktional Sp. z o. o.

Funktional to agencja reklamowa, która obsługuje na co dzień Klientów z całej Polski. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Naszym Klientom proponujemy kompleksowe kampanie marketingowe. Eksperci od reklamy, którzy pracują w nasze(...)

Marketing System Anna Jurek

Firma Marketing System to spółka założona przez Dariusza Jurka posiadającego wiele lat doświadczenia w branży SEO i SEM zdobytego zarówno w Polsce, jak i w Anglii oraz USA. Może on pochwalić się certyfikatem Google Analytics oraz prestiżo(...)

She Promotion Agnieszka Chobot

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane współpracą z agencją hostess i modelek She Promotion. Jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski. Nasza firma posiada obszerną bazę hostess, modelek, a także supervisorów, czy hostess-t(...)

Preals Sp. z o.o.

PReal’s to agencja PR, działająca na rynku od 9 lat, która pomoże zbudować profesjonalny i trwały wizerunek zarówno ludzi ze świata polityki, telewizji, sztuki, świata biznesu, jak i przedstawicieli życia publicznego. Nasza oferta obejmuj(...)

Event Logistica - Stoiska Targowe

Jesteśmy firmą wystawienniczą. Specjalizujemy się w realizacjach indywidualnych i nietypowych projektów każdorazowo dostosowanych do preferencji i upodobań Klientów oraz charakteru przedsięwzięcia. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły wychodz(...)

Gift Design Mariusz Jastrzębski

Gift Design lepiej!więcej!ciekawiej! Każda firma samodzielnie ustala, w jaki sposób będzie obecna w świadomości swoich klientów. Żeby zachować indywidualny charakter, potrzebuje maksymalnego wyboru gadżetów reklamowych. To właśnie dlateg(...)

strony internetowe kraków

Strony.krakow.pl to zaawansowana agencja cyfrowa z Krakowa, która dostarcza wysokiej jakości usługi internetowe zorientowane na maksymalizację zadowolenia klienta i ROI. Nasz zespół składa się z utalentowanych programistów, designerów i str(...)