Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas - Baza Firm Evido

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas

Dane adresowe:

Aleja Piastów 12A,
52-425 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

kontakt@adwokat-skoczylas.pl
570 260 279

Dane firmy:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas
NIP: 8992971402
REGON: 526392808

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Aleja Piastów 12A, Wrocław, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to nie tylko miejsce, gdzie dostajesz profesjonalną pomoc prawną w sprawach karnych, to także przestrzeń, w której skupiamy się na budowaniu zaufania i trwałych relacji z klientem. Nasza kancelaria wyróżnia się transparentnością działania i skrupulatnością w każdym etapie postępowania. Adwokat Oskar Skoczylas i nasz zespół prawników to nie tylko eksperci w prawie karne, ale również partnerzy gotowi służyć kompleksową pomocą i doradztwem prawnym. Zapraszamy do kontaktu.

Oferta firmy

1. Holistyczne Podejście do Prawa Karnego:
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego, angażując się w pełen zakres spraw - od najdrobniejszych po najbardziej złożone. Nasze holistyczne podejście pozwala nam zrozumieć kontekst każdej sytuacji i dostarczyć spersonalizowane rozwiązania.

2. Nowoczesne Metody Mediacji i Rozstrzygania Konfliktów:
Wychodzimy poza standardowe podejście do rozwiązywania sporów karnych. Wykorzystujemy nowoczesne metody mediacji, negocjacji i rozstrzygania konfliktów, dążąc do rozwiązań korzystnych dla klienta bez konieczności długotrwałego procesu sądowego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku, skupiamy się nie tylko na świadczeniu usług prawnych, lecz także na budowaniu wartościowych relacji z naszymi klientami.
Kancelaria adwokacka Śliwowski Nowak specjalizuje się w rozwiązywaniu spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego, gospodarczego, spółek, skarbowego oraz podatkowego.