Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Dane adresowe:

Łowiecka 17E,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

janusz.wylag@kancelaria-wylag.com
795 016 884

Dane firmy:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska
NIP: 6452536914
REGON: 243168903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Łowiecka 17E, Pszczyna, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska oferuje profesjonalne usługi prawne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów indywidualnych oraz firm. Nasz zespół składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych, specjalizujących się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym, gospodarczym, handlowym oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Jako kancelaria adwokacka, wspieramy przedsiębiorców w kwestiach związanych z prawem zamówień publicznych, przekształceniami, fuzjami i przejęciami, audytami i windykacją należności. Zajmujemy się sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi, separacyjnymi oraz podziałem majątku, a także sprawami o zapłatę, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie i ochronę posiadania. Nasi prawnicy reprezentują klientów w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych oraz przeprowadzają audyty prawne, zapewniając kompleksowe i skuteczne doradztwo prawne.

Oferta firmy

1. Kompleksowe audyty prawne:
- Analiza i ocena ryzyk prawnych
- Sprawdzanie zgodności z obowiązującymi przepisami

2. Doradztwo w zakresie prawa zamówień publicznych:
- Przygotowanie ofert przetargowych
- Reprezentacja w postępowaniach przetargowych


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to nie tylko miejsce, gdzie dostajesz profesjonalną pomoc prawną w sprawach karnych, to także przestrzeń, w której skupiamy się na budowaniu zaufania i trwałych relacji z klientem.
W Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku, skupiamy się nie tylko na świadczeniu usług prawnych, lecz także na budowaniu wartościowych relacji z naszymi klientami.