Lombard4u

Dane adresowe:

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1,
31-752 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

krakowska@lombard4u.pl

Dane firmy:

Lombard4u
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1, Kraków, Polska

Opis firmy Lombard4u

Lomabrd4u to lombard w Krakowie to sieć punktów, które zainteresują każdego, kto pilnie potrzebuje gotówki. W lombardach znajdujących się między innymi w Galerii Krakowskiej czy Parku Handlowym Zakopianka możliwe jest wzięcie pożyczki pod zastaw lub też sprzedanie każdego przedmiotu, jaki ma jakąkowiek wartość. Wśród cenionych produktów znajdują się między innymi metale szlachetne, biżuteria i zegarki, nieruchomości, elektronika czy też samochody. Każda transakcja jest rozpatrywana indywidualnie i pozwala w krótkim czasie uzyskać potrzebne środki finansowe. Co więcej, pracowicy firmy mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dlatego też zapewniają klientom pełen profesjonalizm, rzetelną obsługę i dyskrecję.

Oferta firmy

- skup przedmiotów
- pożyczki pod zastaw
- skup metali szlachetnych
- najlepsze ceny w Krakowie
Aż 8 lokalizacji lombardów w Krakowie! Sprawdź na http://www.lombard4u.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

EVENTOWCY - jesteśmy ekspertami z branży eventowej, specjalizującymi się w dostarczaniu różnorodnych atrakcji na wszelkiego rodzaju wydarzenia: eventy integracyjne, firmowe, targi, konferencje oraz pikniki, festyny i inne wydarzenia plenerowe.
VRTEAM oferuje zróżnicowane atrakcje dostosowane do wielu rodzajów eventów, takich jak np.
Dla naszej firmy najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego stawiamy na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia.