Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Biznes

SIT Event S.C.

Jesteśmy firmą, która charakteryzuje się posiadaniem bardzo dużego doświadczenia, które z całą pewnością obecnie procentuje w jakości organizowanych impres. Team building to nasza specjalność i dzięki naszym imprezom każda załoga mo(...)

Sabur Sp. z o.o.

Nasza firma SABUR zajmuje się dostarczaniem urządzeń oraz oprogramowań dla automatyki. Oferowane przez nas rozwiązania są najbardziej niezawodne i innowacyjne z tych, które znajdziemy na rynku europejskim. Ułatwią one osiąganie lepszych ws(...)

Opax Zbigniew i Jerzy Opyrchał Sp. J.

Firma Opaxświadczy różnego rodzaju usługami poligraficznymi. Zajmuje się także produkcją opakowań tekturowych różnego rodzaju. Opakowania mogą być – na życzenie klienta – dodatkowo uszlachetnione (np. pokryte warstwą lakierowaną lu(...)

HEK&M-PLAST Sp. z o.o.

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą wyposażenia dla sklepów. Aktualnie prowadzimy sprzedaż w salonie stacjonarnym oraz sklepie internetowym. Nasi Klienci mogą zamówić regały metalowe, stoły handlowe i stanowiska kasowe, witryny sklepowe, (...)

Gumopolis Sp. z o.o.

Decydując się na ofertę firmy Gumopolis znaleźć można różne propozycje produktów z gumy oraz silikonu. Wszystkie propozycje to elementy wykonywane taśmowo na nowoczesnych urządzeniach przy kontroli doświadczonych pracowników. Zachęcamy (...)

Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o.

Arkop to niekwestionowany lider w branży paszowej na rynku krajowym, choć działamy również na rynkach zagranicznych. Produkujemy głównie dodatki paszowe oraz nawozy. Uzupełnienie naszej oferty są również produkty w obszarze chemii przemys(...)

Magnetix Sp. z o.o.

Magnetix to firma, która jest polskim producentem systemów magnetycznych. Nie boimy się wyzwań, konsekwentnie budujemy solidną markę na rynku polskim i europejskim. Produkujemy różne elementy, w tym separatory metali, chwytniki do podnoszenia(...)

PHU METAL-SERW Piotr Jeliński

METAL-SERW to producent najwyższej jakości pras hydraulicznych dostępnych na polskim rynku. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta oferując mu produkt "szyty" na miarę jego potrzeb. Indywidualnie dobrane parametry oraz budow(...)