Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Inne sporty

Lost Room Paweł Wilk

Lost Room to przede wszystkim niezapomniana zabawa w wybranym pokoju zagadek. Przez blisko godzinę musimy szybko kombinować przy pomocy wskazówek, różnych przedmiotów oraz sekretnych zamków, jak wydostać się z zamkniętego pokoju. Trzeba po (...)

Skydive.pl Sp. z o.o.

Skydive.pl to zespół, który tworzą doświadczeni instruktorzy spadochroniarstwa, wielokrotni mistrzowie kraju w skokach spadochronowych, piloci i kamerzyści. Oferujemy szkolenia AFF dla osób zainteresowanych samodzielnymi skokami oraz skoki w t(...)

DARMADO SP. J. - BikeSalon

Sklep rowerowy BikeSalon to miejsce, w którym każdy pasjonat jednośladów znajdzie coś dla siebie. Od bogatej kolekcji rowerów górskich, elektrycznych, szosowych czy miejskich, po odzież i akcesoria rowerowe, foteliki i oświetlenie w BikeSalo(...)

SNOWSKY Denys Kosovan

Dzięki naszej stronie internetowej, znajdziesz odpowiednie miejsce do ćwiczeń (i odpowiedniego trenera personalnego, jeżeli potrzebujesz). Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki sportowej, która jest bardzo prosta w obsłudze. Wyszukiwarka ta doty(...)

NICOL SPORT

Zastanawiasz się nad tym, które sklepy mogą zaoferować stroje szermiercze? Zależy Ci na propozycjach, którym niczego nie można zarzucić? Decydując się na naszą ofertę, wybierasz odzwierciedlenie oczekiwań. Być może dla niektórych osó(...)

Masters

Klub karate Tarchomin, Warszawa to miejsce, w którym poznajemy i doskonalimy nasze umiejętności w zakresie sztuk walki. W odróżnieniu od wielu innych placówek tego typu Masters Dojo WASW Piotr Moczydłowski wychodzi ze swoją ofertą zarówno d(...)