Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Siłownia i fitness

Trenujesz.pl

Trenujesz.pl – bogato wyposażony sklep internetowy z akcesoriami do wielu sportów, prowadzony przez MORELE.NET. W ramach promocji aktualnie do zakupienia u nas rewelacyjny zestaw na siłownię – shaker i ręcznik Contigo. Niezbędnik każdej ak(...)

Reff Fitness Equipment Sp. z o.o.

Firma Reff posiada w ofercie używany sprzęt fitness. Prowadzimy sprzedaż hurtową sprzętu używanego. Zajmujemy się odnawianiem sprzętu na indywidualne zamówienie. Na rynku istniejemy od 2013 roku. Stale poszerzamy ofertę i docieramy do szero(...)

FitNOW sp. z o.o.

Odchudzaj się, podnoś wytrzymałość fizyczną i buduj masę mięśniową. Pomocy w działaniu udzieli Ci trener personalny. Jak wiadomo wszystkie te zadania są czasochłonne i efekty przychodzą stopniowo, ale trening osobisty sprawi, że będą(...)

LovActive Zuzanna Musioł-Chybiorz

LovActive to studio treningu medycznego i fizjoterapii gdzie znajdziesz klasyczne ćwiczenia w formie treningu personalnego oraz wybrane metody terapii manualnych takie jak masaż leczniczy i sportowy. U nas znajdziesz trening personalny i grupowy. S(...)

Wypożyczalnia Sprzętu Fitness - FitnessNaWynos.pl

FitnessNaWynos.pl to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu fitness, która oferuje szeroki wybór urządzeń do treningu w domu. Wynajmij bieżnie, rowerków, orbitreków, wioślarzy i różnego rodzaju akcesoria fitness na terenie Małopolski i Śl(...)