Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Organizacja ślubów

POLAND LAND Sylwia Siwik

Salon sukien ślubnych i wieczorowych La Mariee to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać! Uwaga! Jeżeli podczas przymiarki sukien ślubnych, któraś z nich szczególnie przypadnie Ci do gustu to musisz wiedzieć, że nie od razu możesz dokona(...)

slub-w-plenerze.com

Do Twojego wesela zostało jeszcze bardzo dużo czasu, gdyż dopiero się zaręczyliście? Już teraz możesz pomyśleć o organizacji wyjątkowego wesela. Pensjonat Poniatowski organizuje wesele na podlasiu, więc warto zarezerwować termin odpowied(...)

Revolution Bar

Nasza firma Revolution Bar oferuje swym klientom między innymi profesjonalne usługi w czasie przyjęć weselnych. Pracują u nas wyłącznie profesjonalni barmani z międzynarodowym doświadczeniem. Na Państwa weselu mogą serwować koktajle w nie(...)

Hotel Kasztel

Hotel Kasztel to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zorganizować nie tylko wesele, ale również profesjonalną konferencję i bankiet firmowy. Od wielu lat działamy na rynku i gwarantujemy absolutnie fachową obsługę na większych imprezach. (...)

Zajazd Biesiada

W naszej ofercie znajdziesz między innymi nocleg. Oferujemy dużą bazę noclegową, które codziennie jest w stanie pomieścić wiele osób, co jest propozycją wartą uwagi zwłaszcza w przypadku organizowania uroczystości jak komunie, chrzciny, (...)