Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Zespół na wesele

Exclusive DJs Dominik Szymoniak

Doświadczony DJ na wesele i inne imprezy z Krakowa. Duże doświadczenie w branży, najwyższej klasy sprzęt muzyczny – nagłośnieniowy i oświetleniowy, a także zgrany team sprawia, że Exclusive DJs to firma wręcz idealna na wszelkiego typu (...)

Dj Kaze Łukasz Thomke

Jestem osobą, która usługami obsługi imprez zajmuje się od ponad 5 lat. Dysponuje świetnym sprzętem, a świadczenie obsługi imprez to dla mnie nie tylko praca, ale także pasja. Dzięki temu mogę zagwarantować indywidualne podejście do ka(...)

PHU Jerzyk Michał

Jest wiele powodów dla którego DJ będzie, na imprezie, lepszy od całego zespołu. Przede wszystkim, jest to ogromna oszczędność, która pozwoli zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne atrakcje. Nie trzeba słuchać fałszującej wokalis(...)

Bellwether Event

Usługi dj wodzirej na wesel warszawa to coś, czym się zajmujemy od bardzo dawna. Do każdego wydarzenia przygotowujemy się tak żeby wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe. Tam gdzie jest potrzebny zespół na wesele warszawa tam po(...)

Bellwether Event Piotr Komorowski

Jeśli jest potrzebny wodzirej na ślub to chętnie się tym zajmę. Mamy w tym ogromne doświadczenie. Sam potrafię robić taką oprawę muzyczną, jaka zachwyci gości. Wiemy, że ślub i wesele to bardzo wyjątkowe chwile, dlatego cieszę się, (...)

Imprezja

Co ludzie zapamiętają z twojego wesela, imprezy, osiemnastki? Tylko 2 rzeczy: to jak dobre było jedzeniem i to jak dobrze się bawili. To statystycznie najczęściej pamiętane cechy imprezy po latach. Nie pomogę z jedzeniem, ale jeśli szukasz k(...)