T-studio Tomasz Chruściel

Dane adresowe:

Nowohucka 41/46,
30-728 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Tomasz Chruściel
t.chrusciel@me.com
502 531 569

Dane firmy:

T-studio Tomasz Chruściel
NIP: 6572104330
REGON: 120460450

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nowohucka 41/46, Kraków, Polska

Opis firmy T-studio Tomasz Chruściel

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania szerokiego zakresu projektów wnętrz. W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku projektowania wnętrz, gdzie poszczególne usługi w naszej firmie wykonywane są przez zespół doświadczonych specjalistów z zakresu architektury. Pozwala nam to zapewnić zarówno sprawne i terminowe realizowanie poszczególnych usług a także wykonanie projektów w pełni dopasowanych do oczekiwań naszych klientów.

Oferta firmy

Opisywana firma T-studio Tomasz Chruściel oferuje:
- projektowanie wnętrz
- architekt wnętrz
- wnętrza
- aranżacje wnętrz
- architekci wnętrz
- projektowanie architektoniczne
- profesjonalni architekci wnętrz
- indywidualne projekty

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy T-studio Tomasz Chruściel zaznajomić się można na witrynie http://www.wnetrza.krakow.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

METEOR to pracownia architektoniczna, która została założona z pasji do człowieka i tworzenia.
Interesują Cię unikalne aranżacje wnętrz i zastanawiasz się nad tym, kto może zaspokoić Twoje oczekiwania? Tak się składa, że nie musisz się nad tym zastanawiać — wystarczy zapoznanie się z naszą działalnością.
Jeśli poszukujesz najlepszej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie nowatorskie wzornictwo oraz styl to na pewno zaciekawi Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest z całą pewnością Tubądzin.