tubadzin

Dane adresowe:

Cedrowice Parcela 11,
95-035 Ozorków
łódzkie

Dane kontaktowe:

sprzedaz@tubadzin.pl

Dane firmy:

tubadzin
NIP: 7322083952
REGON: 100383200

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Cedrowice Parcela 11, Ozorków, Polska

Opis firmy tubadzin

Jeśli poszukujesz najlepszej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie nowatorskie wzornictwo oraz styl to na pewno zaciekawi Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest z całą pewnością Tubądzin. Grupa Tubądzin to cztery ciekawe na naszym rynku marki: Tubądzin, Domino, Korzilius oraz Arte. Każda z tych marek charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem oraz rozmiarem co umożliwia duże spektrum zastosowań i skutkuje, że propozycja Grupy Tubądzin zaspokaja najbardziej wybredne gusta. Jeżeli poszukujesz większej dawki wiadomości na temat propozycji grupy Tubądzin to wskazane jest wstąpić na ich stronę internetową, gdzie znajduje się bardzo dużo interesujących wiadomości oraz naturalnie obszerna prezentacja aktualnej oferty.

Oferta firmy

1) Płytki ceramiczne łazienkowe.
2) Płytki ceramiczne kuchenne.
3) Płytki rektyfikowane.
4) Płytki gresowe.
5) Płytki podłogowe.
6) Płytki ścienne.
7) Listwy dekoracyjne.
8) Dekory.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

METEOR to pracownia architektoniczna, która została założona z pasji do człowieka i tworzenia.
Interesują Cię unikalne aranżacje wnętrz i zastanawiasz się nad tym, kto może zaspokoić Twoje oczekiwania? Tak się składa, że nie musisz się nad tym zastanawiać — wystarczy zapoznanie się z naszą działalnością.
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania szerokiego zakresu projektów wnętrz.